Bacasız, Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda - bacasiz.com yenilikçi filtre sistemleri.

Bacasız Mühendislik, ileri görüşlü inovasyon misyonu ile duman filtreleme endüstrisinde 2005 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Firmamız başlangıçta endüstriyel mutfak ortamlarında duman ve koku filtrelemeye odaklanmıştır. Bacasız, günümüzde odak noktasını sektörde devrim niteliğinde yenilikler geliştirmeye çevirir. Ve filtreleme sistemlerinde yaptığı yenilikleri şahsi yaşam alanlarına uyarlayarak genişletir.

Bu yenilikleri kısaca özetlemek istersek, standart elektrostatik hava filtreleme ünitelerimizden başlamamız gerekir. İlk olarak firmamız, SPhase Elektrostatik Filtre ile duman ve koku arındırma teknolojilerinde inovasyonlarına başlamıştır.

Daha sonra ise endüstriyel ortamlarda baca gerektirmeden filtreleme yapabilen Eco-Purge üniteleri ile  devrimsel yenilikler sağlamıştır. Bu üniteler sayesinde firmamız başlıca kullanıcı kolaylığı, verimlilik, düşük maliyet ve güvenlik gibi birçok alanda hakkımızda kaydadeğer gelişmelere imza atmıştır.

Bacasız, son olarak bu alanlardaki devrimsel inovasyonların daha fazla alanda kullanılabilmesi adına çalışmalara odaklanmıştır. Eco-Purge Home & Lite üniteleri ile bacasız mühendislik, yerleşke ortamlarında duman ve koku olmadan ızgara imkanı sunmuştur.

Karbon, ozon ve UVC filtre seçeneklerimiz, kömürlü mangal, lava taşlı gazlı veya elektrikli ızgara opsiyonlarımız, bunun yanı sıra tüm ürünlerimizin görsel olarak yüksek safhada özelleştirilebilir olması tamamen size özel çözümler üretmemizi sağlayan avantajlarımızdan sadece bazılarıdır.

Bilhassa misyonu olarak firmamız, çevre bilincini, ekonomik çözümleri, kullanıcı kolaylığını ve yenilikçiliği benimsemiştir. Dahası, müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını ilk önceliği olarak benimseyerek faaliyetlerine devam etmektedir.