Elektrostatik Filtre

Bacasız Ürünler

Bacasız Ürünler

Bacasız ürünler olarak, duman ve koku emisyon kontrol sistemleri geliştirir. Endüstriyel mutfaklar, lokantalar ve endüstriyel tesisler için geliştirdiğimiz duman ve koku filtreleme sistemlerinin üretimini, satışını ve montajını gerçekleştiriyoruz.

Her sorunun kendine özel çözümü olduğunu düşünüyoruz. Bu sebeple projenize özel çözümler sunuyoruz. Basma kalıp metre küp hesabı ile filtre sistemi önermiyoruz. İhtiyaçlarınızı doğru belirleyip en makul sistemi tasarlıyoruz. Ürünlerimizin fiyatlarına göz atıp, bizle iletişime geçerek ihtiyacınız olan filtreleme sistemine sahip olabilirsiniz.

Duman ve Koku filtrasyonunda bilhassa en önemli aşama doğru kapasitenin belirlenmesidir. Her ne kadar davlumbaz ölçüleri bire bir aynı olsa da, kömürlü mangalda kebap pişiren işletme ile elektrikli plate kullanan sandviç odaklı çalışan işletmenin filtre ihtiyacı aynı olamaz. Ancak piyasada bu husus göz ardı edilir. Kullanıcının daha düşük sistem gereksinimine karşın yüksek kapasiteli cihazlar satın alınmaya zorlanır.

Bu yüzden, bu soruna optimum çözüm yöntemleri ile yaklaşıyoruz. İlk olarak sisteminizin hangi bacasız ürün filtreleme sistemi ihtiyacının olduğunu belirliyoruz. Daha sonra projemizi sizlere sunarak onayınızı alıyoruz. Bununla birlikte filtre sisteminizi üretiyoruz. Projelendirmesini yaptığımız tüm sistemlere duman ve kokuyu tamamıyla ortadan kaldırma taahhüdü veriyoruz. Çünkü bilgimize ve cihazlarımıza güveniyoruz. Bu yüzden 2 yıl koşulsuz şartsız garantili sistemler geliştiriyoruz.