elektrostatiktamir

Elektrostatik Filtre Servis

Elektrostatik Filtre Servis

Bacasız Mühendislik ürettiği elektrostatik filtre ünitelerin yanısıra, piyasadaki tüm marka ve modeller için servis hizmeti vermektedir. Yani firmamız, arızalı, çalışmayan veya yetersiz gelen sistemleriniz için elektrostatik filtre servis hizmeti sunar. Gerek onarım, gerek kapasite artışı çalışması, Bacasız Mühendislik servis ekibimiz bu işlemleri atölyemizde veya işyerinizde halletmektedir.

Elektrostatik filtre üreticisi olarak biliyoruz ki son kullanıcı, yanlış projelendirme, yanlış kapasite tayini veya yanlış cihaz seçimi gibi bir çok talihsiz durumla karşı karşıya kalmaktadır. Bu sorunlar genellikle alanında yeterliliği olmayan satıcıların veya ithalatçıların eksik bilgilendirmesi sonucu yaşanır. Sunduğumuz servis hizmetleri ile birlikte, yaşanan bu tür olumsuz durumları ortadan kaldırıyoruz.  

İlk olarak, alanında tecrübeli uzman personelimiz yerinde elektrostatik filtre kurulumunuzu inceler. Aynı zamanda sizlere sorunun neden kaynaklandığı hakkında ve çözüm yollarını içeren bir rapor sunarlar. Servis raporuna istinaden gerekli olan işlemler kısa süre içinde tamamlanarak düzeltmeler yapılacaktır. Böylelikle, işletmeniz ve siz rahat bir nefes alacaksınız. Kısaca söyleyecek olursak işletmenizi duman ve koku probleminden kurtaracağız. Çünkü Bacasız Mühendislik firması olarak elektrostatik filtre sistemlerinde sektör öncüsü olduğumuzu belirtmek isteriz. 

Elektrostatik filtre arızalı ise, başka bir deyişle görevini yerine getirmiyorsa, işletmeniz duman ve koku şikayeti alıyorsa. Komşularınız durumdan şikayetçiyse. Bu sebeple belediye ve zabıta ekipleri baca için duman ve koku uyarısı yaptıysa. Zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçin. Böylelikle sorunu çözüp size ve işletmenize rahat bir nefes aldıralım. 

Baca İzni alamıyorsanız

Baca izni alma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, sonuç olarak işletmenizi açamıyorsanız Eco-Purge serisi bacasız kebap ocaklarımıza göz atabilirsiniz. Bacasız ızgara sistemlerimiz, metrelerce uzunluğunda kanal veya baca sistemine ihtiyaç duymaz. Izgara yapmak için gereken teçhizatlar tümüyle tek paket halinde sunulur. Böylece dilediğiniz işletmede izin, ruhsat, duman ve koku olmadan kebapçı, et restoranı yada büfe açabilirsiniz. 

elektrostatik filtre temizliği
elektrostatik filtre temizliği
elektrostatik filtre onarım
elektrostatik filtre onarım