aspiratörler, aspiratör, mutfak aspiratörü, mutfak aspiratörleri, Hücreli mutfak aspiratörü, hücreli mutfak aspiratörleri

Aspiratörler

ASpiratörler

mutfak fanı

Hücreli Mutfak ASpiratörlerİ

Hücreli Mutfak Aspiratörü pişirme esnasında ortaya çıkan duman, buhar, koku gibi kirleticileri davlumbazda toplayarak dışarı atılmasını sağlayan havalandırma ekipmanıdır.

Mutfak aspiratörü diğer aspiratör ve vantilatörlere göre farklı dizayn edilir. Emiş havasında kirleticiler ve görece yüksek sıcaklık olduğu için motor hava akımının dışarısında bırakılır. Aynı zamanda bu kirleticiler için opsiyonel olarak metal yağ filtre kullanılabilir. SHA serisi hücreli aspiratörler modüler yapısı ile elektrostatik filtreler, karbon filtreler, uvc filtreler gibi filtre üniteleri ile akuple edilebilir.

Doğru Projelendirme

Doğru projelendirme ve doğru mutfak aspiratörü seçimi ile endüstriyel mutfaklarda havalandırma sorunu tamamen ortadan kaldırılır. Duman, yağ, koku ve yemek buharı hem iç ortam hem de dış ortam için kirletici sınıfındadır. İş yerinizde oluşan bu kirleticileri komşularınız şikayetçi olmadan işletmeniz yüksek cezalar ve kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalmadan çözmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Aspiratör fiyatlarımızı incelemek için.