Dumansız mangal, Evde mangal, evde barbekü, dumansız barbekü, balkonda mangal, balkonda ızgara, bahçede mangal, terasta mangal

Dumansız Mangal Eco-Purge Home

Dumansız Mangal Eco-purge home & lıte

dumansız mangal

Dumansız kokusuz barbekü

Dumansız barbekü üniteleri bireysel kullanıcıların yarı açık ortamlarda (balkon, teras, bahçe vb.) çevreye rahatsızlık vermeden, tamamıyla dumansız ve kokusuz geleneksel mangal yapmasına imkan sağlar.

Barbekü severler bilir ki, piyasada satılan dumansız mangal isimli ürünler bildiğimiz anlamda mangal değildir. Pişirme metodu barbekü mantığına tamamen aykırıdır. Eco-Purge Home & Lite serisi barbekü üniteleri ile birlikte, tam anlamı ile kömürlü mangal yapabilirsiniz. Üniteler pişirme metodunuza kesinlikle müdahale etmez.

Kömürlü ızgara kullanan Eco-Purge Home & Lite serisi, pişirme esnasında ortaya çıkan duman ve kokuyu elektrostatik filtre vasıtası ile tamamıyla arındırır. Bu sayede komşularınıza rahatsızlık vermeden, dilediğiniz yerde veya zamanda mangal keyfi yapabilirsiniz. Mangal, davlumbaz, filtre sistemi ve emiş aspiratörü tamamıyla tek pakette. Home versiyon sabit alanda kullanım için uygunken, Lite versiyon ise daha pratik veya taşınabilir olmasından ötürü tercih edilebilir. Dumansız mangal, özellikle yarı açık ortamlar (bahçe, balkon, teras vb.) için uygundur. Tamamen kapalı ortamda kullanmak amacıyla baca kiti temin edilerek, egzoz havasının kesinlikle dış ortama aktarılması gerekir.

Dahası, dekoratif ahşap giydirme, ambiyans ve ızgara lambası, simetrik sehpalar gibi estetik detaylar ile birlikte ortamınıza renk katın. Eco-Purge ürünü standart olarak kömürlü ızgara ile birlikte gelir. Opsiyonel olarak gazlı lav taşlı veya elektrikli plaka tercih edebilirsiniz. Tüm Eco-Purge  üniteleri gibi Home ve Lite serisi de tamamıyla özelleştirilebilir. Dilediğiniz ebat veya görünüme sahip barbekünüzü oluşturabilirsiniz.

Hem Home hem de Lite modeli herhangi bir kurulum gerektirmez. Dumansız mangal ünitesi için 220v güç kablosunu elektrik prizine takmanız yeterlidir. Home & Lite ürünü ortalama bir kombi kadar ses çıkartır. Fan, filtre aydınlatma gibi özellikler güç panosu üzerinden kontrol edebilirsiniz. Home ve Lite model bünyesinde bir çok elektronik aksam barındırdığından ötürü yağmur, kar ve dolu gibi dış hava koşullarına karşı korunmalıdır. Filtre değişimi gibi sarf malzeme tüketimi olmayan ünitenizi yıllarca tamamıyla masrafsız olarak kullanabilirsiniz. Son olarak, fiyatlarımıza göz atmak için.